O firme

+ Pridať nové zariadenie
Prihlásenie
Registrácia
Nájdite si ordinačné hodiny svojho lekára
O projekte ordinačné hodinySme mladá, rýchlo sa rozvíjajúca firma zatiaľ hlavne na slovenskom trhu. Zaoberáme sa tvorbou webových stránok so zaujímavým obsahom, vývojom a tvorbou mobilných aplikácií. Projekty ako je tento si financujeme a zaobstarávame úplne sami a na mieru.

Ordinačné-hodiny.sk sme vytvorili pre širokú populáciu ľudí, ktorí hľadajú na internete informácie ohľadom doktorov, lekárov, zdravotných zariadení. Informácie kedy ordinuje ktorý doktor, alebo kde, na akej adrese ho hľadať a ešte viac nájdete vždy v detaile daného zariadenia/doktora.


Ako sme vznikli?Našemu vzniku, alebo vzniku stránky Ordinacne-hodiny.sk predchádzalo vyhľadávanie na google.sk.

Ako vačšina populácie, tak aj my vyhľadávame vačšinu informácií cez vyhľadávač google. Všimli sme si, že veľa ľudí potrebuje pomoc, taktiež vyhľadáva informácie ohľadom ordinačných hodín ich lekára.

Keďže sa nám vždy google snaží nájisť najvhodnejšie výsledky práve vyhľadávaného výrazu, tak sme si mali možnosť všimnúť, že síce existujú podobné stránky so zameraním ako je práve táto naša, ale neposkytujú dostatočné potrebné informácie pre užívateľov internetu, návštevníkov.

Práve preto sme sa rozhodli ísť do tohto projektu s tým, že sa budeme snažiť priniesť návštevníkom čo najpresnejšie informácie, ktoré u nás hľadajú.


DMCA.com Protection Status