KARDIO-SANUS, spol. s r. o., kardiologická, interná a sonografická ambulancia - MUDr. Jaroslava Štrbová PhD., Bratislava - ordinačné hodiny

+ Pridať nové zariadenie
Prihlásenie
Registrácia
KARDIO-SANUS, spol. s r. o., kardiologická, interná a sonografická ambulancia - MUDr. Jaroslava Štrbová PhD.
Interné ambulancie

Adresa
Štefana Králika 1/B
84108 Bratislava
Slovensko
Pavilón B v Polikinike Devínska Nová Ves, poschodie: prízemie, MHD: autobusy č. 21, 20, 22
Ordinačné hodinyZobraziť ordinačné hodiny
*informácie ako ordinačné hodiny, kontakt, alebo adresa sa mohli v priebehu času zmeniť. Pokiaľ zistíte zmenu, môžete sami upraviť informácie pomocou červeného tlačidla nižšie Upraviť informácie, alebo nás prosím kontaktujte.
O zariadeníKardiologické vyšetrenie, interné vyšetrenie, EKG vyšetrenie, echokardiografia, bicyklová ergometria, Holter vyšetrenie TK a EKG a laboratórne vyšetrenia sú realizované v spolupráci so zdravotnými poisťovňami a hradené z verejného zdravotného poistenia do výšky limitu od poisťovne(bez úhrady zo strany pacienta).Ultrazvukové vyšetrenia ciev (len u poistencov poisťovní Dôvera a Union uhrádzané poisťovňou), dutiny brušnej ( u poisťovne Union uhrádzané poisťovňou) toho času realizujeme iba u klientov - samoplatcov. Toto sa týka ultrazvuku štítnej žlazy u všetkých typov poisťovní. Preventívne kardiologické vyšetrenia zo zákona nie sú hradené z verejného zdravotného poistenia. Prijímame pacientov s odporučením od praktického lekára, v prípade akútne vzniknutých ťažkostí a plánovaných kontrol bez odporučenia. MOŽNOSŤ OBJEDNANIA NOVÝCH PACIENTOV MAILOM-ČAS ODPOVEDE CCA DO 5 DNÍ. OZNAM POISTENCOM Vzhľadom na plný objednávací kalendár prijímame toho času nových poistencov s dlhšou čakacou dobou. Termíny v prípade nových poistencov budú určené po dohode s vedúcim lekárom zariadenia cez mail, alebo osobne. UPOZORŇUJEME VÁŽENÝCH KLIENTOV, ŽE TERMÍNY NA VYŠETRENIA SÚ IBA ORIENTAČNÉ. ČASTO VYŠETRUJEME NOVÝCH KOMPLIKOVANÝCH PACIENTOV A AKÚTNE STAVY, U KTORÝCH SA DOPREDU NEDÁ PRESNE ODHADNÚŤ ČAS POTREBNÝ NA VYŠETRENIE. ŠTANDARDNÉ TELEFONICKÉ INFORMÁCIE O VÝSLEDKOCH , OBJEDNÁVANIE , PREOBJEDNÁVANIE PO 12.00 HODINE 0911 626902 . V ZMYSLE DOHODY O ASISTENČNÝCH SLUŽBÁCH TELEFONICKÁ PODPORA 0918 626902 A EMAILOVÁ PODPORA .
Zamestnanci

MUDr. Jaroslava Štrbová PhD. (Lekár)
MUDr. Fedor Polák (Lekár)
MUDr. Lucia Trenčanská (Lekár)
Mgr. Erika Ondrejková (Sestra)
Hajnalka Rubinová (Sestra)
Upraviť informácie
DMCA.com Protection Status