Interná a gastroenterologická ambulancia, neštátne zdravotnícke zariadenie - MUDr. František Trebuňa, Košice - ordinačné hodiny

+ Pridať nové zariadenie
Prihlásenie
Registrácia
Interná a gastroenterologická ambulancia, neštátne zdravotnícke zariadenie - MUDr. František Trebuňa
Gastroenterologické ambulancie

Adresa
Smetanova 2
04001 Košice
Slovensko
Oproti zmrzline pri Starej nemocnici , budova na rohu ulíc Rastislavova a Smetanova, posledný - zadný vchod pri MÚ Košice Juh, spoločný s onkologickou ambulanciou , poschodie: prvé, elektrický schodolez pre vozíčkarov, MHD: električka: 3,4, autobus: 12, 12T, 15,16 V čakárni aj priamo v ordinácii v oddychových priestoroch sú k dispozícii mapy a pravidelne aktualizované odchody autobusov a električiek z najbližších zastávok.
Ordinačné hodinyZobraziť ordinačné hodiny
*informácie ako ordinačné hodiny, kontakt, alebo adresa sa mohli v priebehu času zmeniť. Pokiaľ zistíte zmenu, môžete sami upraviť informácie pomocou červeného tlačidla nižšie Upraviť informácie, alebo nás prosím kontaktujte.
O zariadeníEndoskopie objednávame na presný čas, na vyšetrenia v poradni je potrebné počkať na poradie v čakárni. Mimo pracovnej doby urgentné stavy riešte s nami telefonicky alebo pošlite sms. Nebojte sa lekára ani endoskopie, nie je naším cieľom do každého pacienta vložiť endoskop. Zvážte, nepotrebujete nás už dnes? Čakáme Vás. Odporúčame však pacientom, ktorí už majú svojho gastroenterológa, aby sa naňho s dôverou obrátili. Rovnako pacientom mimo košického kraja odporúčame pre naše nadmerné pracovné zaťaženie, aby sa obracali na gastroenterológov vo svojom regióne.
Zamestnanci

MUDr. František Trebuňa (Lekár)
Miriam Šérová (Sestra)
Upraviť informácie
DMCA.com Protection Status