MUDr. Eva Kolesárová, Súkromná interná ambulancia, Ambulancia pre nefrológiu a hypertenziu, Košice - ordinačné hodiny

+ Pridať nové zariadenie
Prihlásenie
Registrácia
MUDr. Eva Kolesárová, Súkromná interná ambulancia, Ambulancia pre nefrológiu a hypertenziu
Hypertenzné ambulancie

Adresa
Masarykova 17/A
04001 Košice
Slovensko
Masarykova 17/A, vchod pri lekárni Gram, vedľa Železničnej Nemocnice v Košiciach., poschodie: 1., MHD: autobusy 17, 32 a trolejbusy pri Jumbo centre
Ordinačné hodinyZobraziť ordinačné hodiny
*informácie ako ordinačné hodiny, kontakt, alebo adresa sa mohli v priebehu času zmeniť. Pokiaľ zistíte zmenu, môžete sami upraviť informácie pomocou červeného tlačidla nižšie Upraviť informácie, alebo nás prosím kontaktujte.
O zariadeníDňa 27.- 28. marca 2008 bola ambulancia presťahovaná z Letnej 45 na Masarykovu 17/A (vedľa Železničnej nemocnice). Začiatok prevádzky 1.4.2008. Zber moču za 24 hodín( Pokyny pre pacientov internej a nefrologickej ambulancie ) Zberná nádoba má byť sklenená a čistá s obsahom asi 2 litre. Zber moču sa začína prvý deň o 6.00 hodine, kedy sa vymočíte naposledy do WC. Potom všetok moč zbierajte do určenej nádoby. Naposledy sa do nej vymočte o 6.00 hodine nasledujúceho dňa. Odmerajte celkové množstvo moču, ktoré si zapíšete. Moč premiešajte a odlejte asi 2 dl do menšej nádoby. Pri odovzdávaní uveďte svoju výšku a hmotnosť.
Zamestnanci

MUDr. Eva Kolesárová (Lekár)
Alžbeta Petrovová (Sestra)
Upraviť informácie
DMCA.com Protection Status